Team

MS BIKE ACADEMY RACING

Tým  letos působí již pátou sezónu v plné síle nejen na domácích závodech. Aktuálně má tým velmi silnou pozici na českých i zahraničních závodech.

Celý tým se pod vedením bývalého profesionálního závodníka na horských kolech Milana Spěšného, momentálně trenér Ondřeje Cinka, účastní všemožných závodů horských kol, ale hlavně se soustředí na Český pohár MTB.

 Za své krátké působení dokázali jezdci týmu vybojovat již spoustu úspěchů, mezi ty největší patří titul  mistryně Evropy Simony Spěšné z roku 2018.

Ve všech závodech tým rozšiřuje nespočet dalších mladých talentů z cyklo školky MS bike academy, kde se pravidelných tréninků pod vedením Milana Spěšného a dalších zkušených trenérů účastní pravidelně zhruba 30 závodníků.

Sponzoři

Zde jsou všichni naši sponzoři:
logo Plzeň

Město Plzeň

Místo, kde máme své zázemí.

Bike Heart

Cyklistikou se musíme především bavit. Bike Heart pořádá veřejné akce pro cyklistity a dostává tento sport do podvědomí společnosti.

Kalas

Tato firma nám zajištujě prvotřídní oblečení té nejvyšší kvality. Všechno je perfektně ušité a padnoucí přesně pro nás, takže když nás uvidíte někde závodit, tak jedině v dresech od Kalase.

Auto Karlov

Dopravit celý tým na závody vyžaduje pořádnou flotilu vozů, o tu se nám postará Auto Karlov.

Škoda JS

Nukleární energie je naší budoucností, nejvíce o ní a jejím využítí vědí právě ve Škoda JS.
Rock Point logo

Rock Point

O to, abychom měli na čem jezdit a vše bylo pořádně seřízené se stará tým odborníků z Rock Point Plzeň.

Vrata Matějka

Vrata, brány, rolety nebo kvalitní servis? Nic z toho není problém pro společnost Vrata Matějka, která je zkušeným hráčem v tomto oboru.