Team

Kola-bbm.cz

Tým  letos působí již druhou sezónu v plné síle nejen na domácích závodech. Aktuálně má tým velmi silnou pozici na českých i zahraničních závodech.

Celý tým se pod vedením bývalého profesionálního závodníka na horských kolech Milana Spěšného, momentálně trenér Ondřeje Cinka, účastní všemožných závodů horských kol, ale hlavně se soustředí na Český pohár MTB.

 Za své krátké působení dokázali jezdci týmu vybojovat již spoustu úspěchů, mezi ty největší patří titul mistra republiky ve sprintu eliminator, olympijské disciplíně cross-country a také v cyklokrosu. O všechny tři se postaral Jonáš Březina.

V letošní sezóně budou tým reprezentovat v XCO hlavně Jakub Šulc (U23) Jonáš Březina (junior) a Jakub Frank (junior). V silničních závodech se mimo jiné postará o reprezentaci Jakub Šedivý (junior). V enduru pro změnu Filip Štrunc a Martin Pešťák.

Ve všech závodech tým rozšiřuje nespočet dalších mladých talentů z cyklo školky MS bike academy, kde se pravidelných tréninků pod vedením Milana Spěšného a dalších zkušených trenérů účastní pravidelně zhruba 30 závodníků.

Tým i MS bike academy ale mohou fungovat hlavně díky svým sponzorům. Letos se jejich početný arzenál rozšířil o firmu Haven, která se stará o civilní oblečení a také o Unikom. Tato firma dala k dispozici oběma organizacím dodávku Peugeot Boxer, která momentálně brázdí české silnice a dálnice, aby pohodlně dopravila závodníky a materiál do místa konání závodu. Samozřejmě velký dík patří i ostatním sponzorům, např. WTB, Inkospor, Northwave a další.

Sponzoři

Zde jsou všichni naši sponzoři:
logo Plzeň

Město Plzeň

Místo, kde máme své zázemí.

Mountain Gorilla

Jedinečné kafe dovezené přímo z Afriky, protože bez kávy by cyklistika nedávala smysl.

Bike Heart

Cyklistikou se musíme především bavit. Bike Heart pořádá veřejné akce pro cyklistity a dostává tento sport do podvědomí společnosti.

Kalas

Tato firma nám zajištujě prvotřídní oblečení té nejvyšší kvality. Všechno je perfektně ušité a padnoucí přesně pro nás, takže když nás uvidíte někde závodit, tak jedině v dresech od Kalase.

Auto Karlov

Dopravit celý tým na závody vyžaduje pořádnou flotilu vozů, o tu se nám postará Auto Karlov.

Škoda JS

Nukleární energie je naší budoucností a nejvíce o ní a jením využítí vědí právě ve Škoda JS.
Rock Point logo

Rock Point

O to, abychom měli na čem jezdit a vše bylo pořádně seřízené se stará tým odborníků z Rock Point Plzeň.

Vrata Matějka

Vrata, brány, rolety nebo kvalitní servis? Nic z toho není problém pro společnost Vrata Matějka, která je zkušeným hráčem v tomto oboru.