ČP Bedřichov 2017

Předposlední zastávka poháru se odehrála v Bedřichově a opět bylo na co koukat.
A jak již bývá v této lokaci zvykem, opět se jako největší nepřítel ukázalo počasí. Páteční a sobotní arktickou vložku někteří závodnící rozdýchávali ještě dlouho. Teploměr ukazoval občas sotva 10 °C a naší skupince "bydlíkářů" nezbývalo něž zatnout zuby, vzít na sebe další vrstvu oblečení a kruté podmínky přečkat. Nejlépe se s zimou vypořádal Michal Král, který při své sprintové premiéře poustoupil v masterech do finále a dojel si pro 4 místo.
V Neděli se počasí naštěstí umoudřilo, a dokonce nás navštívilo sluníčko. Zde nejlepší výkon předvedla Simona Spěšná na 5. místě v žákyních II a 2 šestá místa - Luboš Jedlička v masterech a Adéla Holubová v kadetkách. Špičkové výkony předváděli i ostatní závodníci, ale bohužel to ani jednou nestačilo na medaili a tak se máme na co těšit do Brna. 
 
ozio_gallery_nano