Podzimní kemp Tatry

Po několika ročnících podzimních enduro kempů jsme se letos rozhodli pro menší změnu. Vzhledem k podzimnímu termínu není pro závodníky až tak důležité jezdit na kole, jako jakákoliv jiná, všeobecná příprava. Z tohoto důvodu bychom letos chtěli do zimní přípravy zařadit turistický kemp ve Vysokých Tatrách. Turistika je ideální pro získání základní vytrvalosti a po pauze je ideální pro nastartování dalšího tréninkového cyklu.

Vzhledem k tomu, že každý z nás si v průběhu roku užije cestování autem až moc, rozhodli jsme se ještě pro jednu změnu - cestovat budeme nočním, lůžkovým vlakem. Bude to pro nás nejlepší varianta jak zvládnout tuto dlouho cestu, vyspat se a zároveň co nejvíce vyhovíme pracujícím. Odjezd by byl v pátek, 26. 10. v 8 hodin večer s nočním přejezdem do Tater a návrat plánujeme na úterý, 30. 10. v 9:45 do Plzně. Celé 3 dny se tak můžeme naplno věnovat turistice ve Vysokých Tatrách. Ve vlaku budeme spát v lehátkových vozech v kupé po 5, což slibuje dostatek komfortu i pro ty statnější z nás.

Ubytování máme zajištěné v penzionu ve 2 až 4 lůžkových pokojích, takže po celou dobu budeme mít zázemí, a kemp je tudíž vhodný i pro závodníky od kategorie mladších žáků. Podle toho také přizpůsobíme tréninkové skupiny. V penzionu máme domluvenou polopenzi, obědy budeme řešit operativně přes den někde v kolibách nebo na vařiči.

Cena tohoto kempu je na pohled trochu vyšší - předběžně 3500 Kč, ale zahrnuje nákladnou dopravu do Tater, dopravu po Tatrách, ubytování a polopenzi. Kemp je určený opravdu pro všechny, myšleno i z řad rodičů a příznivců MSBA.

Krátká rekapitulace:

  • termín: 26. - 30. 10. 2018, odjezd ve čtvrtek večer nočním vlakem a návrat v pondělí ráno (vhodné i pro pracující)
  • doprava: lehtkovým vozem přes noc
  • ubytování: v penzionu s polopenzí (obědy vyřešíme přes den na tůře na vařiči nebo v kolibě)
  • program: pěší turistika a všeobecný rozvoj ve Vysokých Tatrách
  • cena: předběžně 3500 Kč - zahrnuje kompletní dopravu, ubytování, polopenzi a program.
Zájemce prosíme o vyplnění krátké přihlášky do 6.9. na odkazu níže. Tlačí nás čas kvůli nákupu lístků na vlak. Pokud budete mít k kempu jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

přihlášky zde

Tatry
 
Kemp je určený opravdu pro všechny, myšleno i z řad rodičů a příznivců MSBA.