Kemp Nečtiny

Letní dětský kemp vhodný pro děti od 6 do 15 let. .Soustředění je zaměřeno na výuku techniky jízdy, ale děti u nás najdou i plno zábavy mimo kolo, jako například orientační běh, různé kvízy, noční bojovku a spoustu dalšího. Lokalita v okolí zámeckého parku v Nečtinech a Manětínska s krásnou přírodou v okolí nám přináši spoustu možností, kam se v průběhu kempu vydat.
  • termín: 5. - 11. 8. 2018
  • lokalita: Zámek Nečtiny
  • ubytování: Přímo na zámku v 3 až 5 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením.
  • stravování: Plná penze včetně svačin, 2. večeře a pitného režimu.
  • cena: 4 700 Kč
  • storno poplatky: Odhlášení dítěte je možné. Od 05. 06. 2018 – poplatek 50 % z celkové ceny pobytu, do 22. 06. 2018 80 % z ceny pobytu (pokud nenajdete náhradního účastníka). Při dřívějším odjezdu z jakéhokoli důvodu nebo nenastoupení dítěte na kemp bez předchozí omluvy se peníze nevrace

• způsobené škody - škody na majetku způsobené dítětem hradí rodiče v plné výši..

V případě zájmu o účast prosím vyplňte přihlášku níže a zašlete příslušnou částku na uvedený účet. Přihláška se bere jako registrovaná dnem přijetí platby!